Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 תגובות

איך לבחור משקפי שמש לילדים?

משקפי שמש הם לא רק עוד אביזר אופנתי. משקפי השמש ממלאים גם מטרה בריאותית, שהיא להגן על העיניים שלנו.

העיניים שלנו נשפות בהרבה אירועים במהלך חיינו לכמויות אור מאוד גדולות. כמויות אור אלו לא בריאות לעיניים שלנו. הכמויות אור גדולות מסנוורות אותנו והקרינה בהם מזיקה לעיניים שלנו. לכן, כדאי להגן על העיניים שלנו על בעזרת משקפי שמש.

היום יש גם משקפי שמש לפעוטות ולילדים קטנים על מנת להגן גם על העיניים הרגישות של ילדים צעירים ולהרגיל אותם לשים משקפי שמש.

למה צריך משקפי שמש לילדים?

משקפי שמש לילדים עוזרים להפחית את כמות הבהק שאליה נחשפות העיניים שלנו כשיש כמות אור גבוהה. באזורים מסוימים בהם יש הרבה שמש כמו חופי ים או הרים מושלגים וגם באזורים שנוטים להחזיר הרבה אור כמו כבישים מאוד חשוב להשתמש במשקפי שמש על מנת למנוע נזק לעיניים שלנו.

משקפי השמש מונעים מהעיניים שלנו להסתנוור ואף מפחיתים את כמות קרינת ה-uv שמגיעה לעיניים שלנו.

איך לבחור משקפי שמש לילדים?

ילדים ופעוטות גם כן רגישים כמו מבוגרים אם לא יותר לקרינת השמש. לכן מומלץ להרכיב משקפי שמש לילדים כמה שיותר מוקדם.

כשאתם באים לבחור משקפי שמש לילדים עליכם לבדוק שהם אכן מגנים מפני קרינת uv. לא כל משקפי השמש מכילים מסנן שמגן מקרינה זו ולכן חשוב לבדוק את זה לפני שאתם קונים.

בחירת משקפי שמש שונה מקניית בגדים לילדים. לא כדאי לשחק עם המידות בגלל שאתם חוששים שהמשקפיים יהיו קטנים מדי עוד כמה חודשים כשהילד יגדל. אם המשקפיים יהיו גדולים מדי הם יאבדו את מטרתם. הם גם לא יהיו נוחים לילד שלכם והוא כנראה לא יסכים להרכיב אותם והם גם לא יצליחו למנוע את חדירת הקרינה.

מכיוון שהמשקפיים נועדו לילדים כדאי לשים לב לעוד כמה דברים כשאתם בוחרים אילו משקפיים לקנות.

מומלץ שהעדשות יהיו איכותיות, לא רק כדי שהם יסננו את הקרינה אלא גם כדי שהם יחזיקו מעמד לתקופה ארוכה. כדאי לדאוג שהן יהיו עמידות לשריטות ושהמסגרת תהיה חזקה וגמישה, גם בשביל הנוחות וגם בשביל הבטיחות.

דבר נוסף שמאוד חשבו לשים לב אליו הוא הכהות של העדשות. לעדשות של משקפי השמש כהויות שונות. חשוב לא לבחור עדשות כהות מדי שיפריעו לילד לראות היטב. עדיף לבחור עדשות עם גוון בהיר וניטרלי על מנת שלילד יהיה קל להתרגל אליהם.

טיפים אחרונים

כדאי לבחור את משקפי השמש ביחד עם הילדים כדי לוודא שהם אוהבים אותם ובכך להגדיל את הסיכוי שהם באמת ירכיבו אותם. כך גם תוכלו לוודא שהמשקפיים מונחות עליהם היטב ושהם לא כבדים מדי.

אצל ילדים בגילאים מאוד קטנים כדאי להימנע מהוספה של שרוך קשירה המעגן את המשקפיים לצוואר כדי להימנע מסכנת חניקה.

0 תגובות

היתרונות של משקפיים מוכנים

על פי הסטטיסטיקה כ-70% מהאוכלוסייה מרכיבה משקפיים או תצטרך בעתיד משקפיים. הרבה מהאנשים באלו בדרך כלל צריכים משקפיים כאשר הם עוברים את גיל 45-50, למרות שראו טוב כל חייהם. הסיבה לכך היא שבגיל הזה מאוד נפוץ שעדשות העיניים מתחילות לאבד את גמישותן בגלל תהליך הזדקנות טבעי, והראייה מקרוב נחלשת.

משקפי ראייה היו עד לפני מספר שנים הוצאה כספית כבדה, שהצריכה תור אצל האופטומטריסט והתאמה אישית של משקפיים ומסגרת. על העסק הזה עלה לכל קונה בין מאות לאלפי שקלים. היום יש אפשרות אחרת. אנשים הזקוקים למשקפיים יכולים לרכוש אותם מוכנים ברשתות פארם שונות.

למי מתאימים משקפיים מוכנים?

משקפי קריאה מוכנים הם משקפיים שנועדו לאנשים שהחלו לסבול מבעיות ראייה רק בגיל מבוגר ולפני כן לא היו להם בעיות כלל. אנשים אלו בעצם סובלים מזוקן ראייה כך בעיית הראייה אצלם אינה מורכבת.

משקפי קריאה מוכנים הם משקפיים שבעצם יוצרו לאדם הממוצע. הם בנויים בצורה כזאת שהם מותאמים לקריאה מקרוב אך המספר צריך להיות קט, בדרך כלל עד 2.5-3. המשקפיים מתאימים לאלו שהמרחק בין האישונים שלהם נמצא בתוך הטווח הממוצע באוכלוסייה, שההבדל בין המספר הדרוש לעיניים הוא קטן ושהמשקפיים הם לקריאה קצרה ולא לשימוש ממושך.

היתרונות של משקפיים מוכנים

היתרון של משקפיים מוכנים הוא בעיקר המחיר. המחיר של משקפי ראייה מוכנים נמוך בהרבה משל משקפי ראייה מותאמים אישית.

המחיר של משקפי קריאה מוכנים יכול להתחיל מ-20 שקלים ולהגיע במקרים נדירים ל-200 עד 300 שקלים. לעומת זאת מחיר משקפיי ראייה מותאמים אישית לרוב מתחיל בכמה מאות שקלים לפחות.

היתרון השני הוא שמאוד קל לקנות ולהתאים משקפיי קריאה מוכנים. אין צורך באיש מקצוע. אדם שרוכש משקפי ריאה מוכנים יכול להתאים אותם בעצמו. כל מה שהוא צריך לעשת הוא למדוד את המשקפיים בחנות עם המספר שמתאים לו ועל ידי קריאה של מגזין או עיתון לבדוק אם הוא מצליח לקורא היטב מבלי לאמץ את העיניים או להרחיק את העיתון.

קנייה של מקפי ראייה מותאמים אישית היא הרבה יותר ארוכה. יש צורך בקביעת פגישה אצל אופטומטריסט. לרוב ההמתנה לבדיקה יכולה להיות מאוד ארוכה. כמו כן, אתה לא יוצא מהחנות עם המשקפיים ויש צורך לחזור לאחר מספר ימים כדי לקבל את המשקפיים.

החסרונות שלמשקפיים מוכנים

החיסרון העיקרי של משקפי קריאה מוכנות היא שאין התאמה אישית. משקפי קריאה מוכנים מגיעים לפי תבנית מסוימת קבועה מראש ויש מספר תבניות קובעות ומוגבלות. לא תמיד אפשר למצוא ביניהן את המשקפיים המתאימות.

משקפיי קריאה מוכנות לא מתחשבות בהבדלים בין העיניים, בצילינדר או בנוחות אישית שלכם.

אנשים שהיו לה משקפיים לפני כן ולא רק בגיל מבוגר או שיש להם מספר גבוה וצילינדר הם לרוב מקרים יותר מורכבים והם יצטרכו משקפיים מותאמים אישית.

0 תגובות

מה הם משקפי שמש איכותיות?

רוב האנשים שבאים לקנות משקי שמש בוחרים בדרך כלל משקפי שמש ממותג ידוע ויקר במחשבה שהמשקפיים יהיו בהכרח טובים אם הם שייכים למותג פופולרי הם יקרים. הנחה זאת מוטעית, הרבה מותגים מייקרים את המוצרים שלהם רק בגלל שהם שייכים למותג ולא בהכרח כי האיכות שלהם גבוהה, היום אפשר לקנות משקפי שמש הרבה יותר זולים שיהיו טובים באותה מידה אם לא יותר. אתם רק צריכים לדעת לבחון את המשקפיים כמו שצריך.

דבר ראשון שצריך לדעת הוא שאמנם העיצוב והסגנון של משקפי השמש חשובים, כי אחרי הכל משקפי שמש הם גם אביזר אופנה ולכן הרבה נוטים לבחור את המשקפיים שלהם לפי הסגנון והעיצוב שלהם, אבל כדאי שתבדקו שמשקפי השמש שקניתם באמת עומדים במטרה לשמה הם נועדו, שהיא להגן על העיניים שלכם.

למה צריך משקפי שמש?

משקפי השמש נועדו לפני הכל להגן על העיניים שלכם. לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כשאתם באים לקנות משקפיים הוא האם משקפי השמש האלו באמת יגנו על העיניים שלכם.

משקפי השמש נועדו בראש ובראשונה למנוע חשיפה של העיניים לכמות אור גדולה מדי. במיוחד באזורים בהם יש הרבה אור כמו חוף הים, הרים מושלגים וכו'.

משקפי השמש עוזרים להוריד את מידת הבהק, הם צריכים להפחית את האור האולטרא סגול (UV) והאינפרא אדום שמזיקים לעיניים.

בנוסף, משקפי שמש יכולים גם לעזור לשפר את ראיית הלילה שלכם במידה ניכרת. חשיפה מוגברת לאור נראה גורמת לראייה מופחתת ואף לראיית לילה מופחתת יותר. הסיבה לכך היא שהעיניים מסגלות את עצמן לתפקד בכמות אור גבוהה, כך שכאשר כמות האור יורדת אנחנו לא רואים טוב.

מה הם משקפי שמש איכותיות?

משקפי שמש איכותיות צריכות להיות משקפיים שימלאו את המטרה שלהם. העדשות של משקפי השמש מגיעות בכהויות שונות. ככל שהעדשה כהה יותר היא מעבירה פחות אור נראה.

עדשות יותר כהות מתאימות לאלו שהעיניים שלהם יותר רגישות והם צריכים לחסום הרבה מהאור, או לאלו שמבלים הרבה מהזמן שלהם חשופים להרבה אור מסנוור, לדוגמה בשלג או בחוף הים.

לעומת זאת לא כדאי לבחור משקפי שמש עם עדשות כהות לנהיגה. כדאי להשתמש במשקפי שמש בנהיגה כי הכבישים הם אזורים שטוחים והם נוטים להחזיר כמות אור רבה ולסנוור, אך אם תשתמשו בעדשות כהות מדי תגלו שאתם לא מצליחים לראות דברים אחרים שחשובים בנהיגה כמו התמרורים או לוח המחוונים.

כמו כן, יש לזכור שהראייה משתנה עם הגיל. אולי בעבר עדשות כהות התאימו לכם אך ככל שמתבגרים העיניים זקוקות ליותר אור נראה כדי לראות טוב ולכן יש צורך לחדש את המשקפיים שלכם.

לסיכום, משקפי שמש יקרים ואופנתיים לא בהכרח ימלאו את תפקידם. משקפי שמש זולים יכולים למלא את התפקיד באותה המידה אם הם נבנו בצורה נכונה. לכן, עליכם לבדוק שמשקפי השמש אכן מתאימים לכם.

0 תגובות

מחממי אוזניים

מחממי אוזניים הם אביזר אופנה שהפך למאוד פופולרי, במיוחד בחודשי החורף. מחממי אוזניים למי שעוד לא יודע הפכו לפריש לבוש הכרחי כשאתם יוצאים לבלות בימים קרים.

קניית מחממי אוזניים יכול להיות מאוד שימושית ואל דווקא בחורף. אנשים החיים באזורים קרים ימצאו אותם שימושיים לאורך כל השנה. אך למחממי אוזניים יש עוד הרבה שימושים שלא ידעת עליהם. הנה כמה סיבות לקנות מחממי אוזניים:

מגן מהקור

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים משקיעים במוצרים אלה היא שהם נותנים לך מידה רצינית של הגנה מפני הרוח. הם גם זולים מאוד וזמינים די בקלות ברשת. מכאן שיותר ויותר אנשים משקיעים ביותר ממוצר אחד - רצוי אחד לכל אחד מבני המשפחה.

מאפשר לך להנות מפעילות גופנית גם בחורף

אם אתה מכור לפעילות גופנית וחייב לצאת להתאמן גם בחודשי החורף, מחממי אוזניים בהחלט יעניקו לך את ההגנה הדרושה לאוזניים שלך. בין אם זה למטרת סקי, רכיבה על סוסים או רק ריצה מחממי אוזניים לא יפריעו לך בזמן הפעילות.

מושלם לטיולים

הרבה תרמילאים אורזים לעתים קרובות זוג מחממי אוזניים. אחרי הכל, מי יודע מתי הם יזדקקו להם במהלך הטיול שלהם. אם גם אתם אוהבים לקחת הפסקות מדי פעם מלוח הזמנים שלכם ולקפוץ ליעדים מרוחקים, אז מוצרים אלה יכולים להיות שימושיים.

מתאים לאוהבי מוזיקה

אם גם אתם אוהבים לשמוע מוזיקה בכל מקום ובכל זמן. יש הרבה מחממי אוזניים שבאים עם אפשרות להאזין למוזיקה דרך האוזניות.

מתאימים לשני המגדרים ולכל הגילאים

מוצרים אלו זמינים עבור מגדרים שונים וגילאים שונים. יש מחממי אוזניים שנועדו למין הנשי והן בדרך כלל יהיו מתאימים בעיצוב, בגודל ובצבעים. ויש כאלו המתאימים למין הגברי והם יהיו לרוב גדולים יותר עם עיצובים שונים. יש מחממי אוזניים שמתאימים גם לילדים ותינוקות הם יהיו יותר קטנים ויש להם גם כן עיצוב שמתאים לילדים.

ילדים אוהבים מחממי אוזניים

בין אם זה גיוון של הרבה צבעים, הדפסה של דמויות מצירות ועוד. הרבה ילדים אוהבים ללכת אם מחממי אוזניים שיש את הדמות האהובה עליהם מסדרה כלשהי או שמחממי אוזניים הם בצבע האהוב עליהם. אם גם אתם הורים דואגים שרוצים להגן על הילד שלכם בחודשי החורף מחממי אוזניים יעזרו לכם להשיג זאת מבלי לעורר ויכוחים.

לא גורמים נזק לשיער

מחממי אוזניים אינם פוגעים בשיער שלך או הורסים את התסרוקת שלך. בניגוד לכובעים שמייבשים את שיער שלך והורסים את התסרוקת או ההחלקה שעבדת עליה, מחממי אוזניים יגנו עלייך מהקור מבלי להפריע.

לסיכום, מחממי אוזניים הם פריט חובה בכל מלתחה. יש מגוון רחב של סוגים ודגמים ותמיד תוכלו למצוא משהו שיתאים לכם. הם מאוד זולים ויכולים לשמש אתכם לפעילויות רבות והכי חשוב הם יגנו על האוזניים שלכם.

0 תגובות

כיצד לבחור משקפי קריאה מוכנים?

על פי הסטטיסטיקה, למעלה מ 68% מתושבי ישראל, יזדקקו בתקופה כלשהי בחייהם למשקפי קריאה. על פי מחקרים מרבית האנשים יזדקקו למשקפיים לאחר גיל 40.

כיום, ישנן מספר אופציות מהן ניתן לבחור בעת ההחלטה לקנות משקפי קריאה: עדשות מולטיפוקל, משקפי קריאה מוכנים ומשקפיים לפי מרשם.

במאמר שלפניכם, נדון לעומק על משקפי קריאה מוכנים - מהם, למי זה מתאים, יתרונות, חסרונות ואיך לא - מחירים.

 

 

משקפי קריאה מוכנים - מי אתם?

משקפי קריאה מוכנים מוכרים בדרך כלל בתור משקפיים שניתן לקנות מדוכן, שוק, סופר וחנות.

מה מאפיין משקפי קריאה מוכנים אתם בוודאי שואלים:

 • למשקפי קריאה מוכנים יש מספר זהה בכל אחת משתי העדשות.
 • למשקפי קריאה מוכנים יש מרחק מוקדים אשר נקבע מבעוד מועד.

 

למי משקפי קריאה מוכנים מתאימים?

על פי המלצות מנתחי עיניים, משקפי קריאה מוכנים מתאימים בעיקר לאלו הסובלים מזוקן ראייה. כלומר, לאנשים לאחר גיל 40, אשר ראייתם נחלשה בשל הזדקנות טבעית וכעת נזקקים למשקפי קריאה.

יש לציין שמשקפי קריאה מוכנים עשויים להתאים לאוכלוסיות נוספות, אך יש לשקול כל מצב וסיבה לחוד.

 

משקפי קריאה מוכנים - יתרונות

 • ביקור קצר בחנות ויש לכם משקפי קריאה חדשים - אחד היתרונות הבולטים ביותר למשקפי קריאה מוכנים הינו קלות הקנייה. בניגוד לביקור אצל אופטמטריסט אשר דורש זמן, המתנה ובדיקות, בעת קנייה של משקפי קריאה מוכנים כל מה שיש לעשות זה להגיע לחנות, למדוד מספר זוגות משקפיים, ולבחור את הזוג המתאים לכם ביותר.
 • מחיר - המחיר עבור משקפי קריאה מוכנים זול משמעותית ממשקפיים לפי מרשם. ההבדל יכול לנוע בין מאות ואף אלפי שקלים.

 

משקפי קריאה מוכנים - חיסרון

 • אין התאמה אישית - לזכות משקפיים לפי מרשם יאמר כי ישנה התאמה אישית. משקפי קריאה לפי מרשם נוצרים לאחר בדיקת עיניים מקיפה בידי רופא עיניים או לחילופין בידי אופטומטריסט. כלומר, משקפי קריאה מוכנים לא מתחשבים בהבדלים בין שתי העיניים שלכם, בצילינדר ובנוחות האישית שלכם.

 

משקפי קריאה מוכנים - מחיר

בחנות שלנו, תוכלו להנות מטווח המחירים הזול ביותר עבור משקפי קריאה מוכנים. בעוד שבמספר חנויות תוכלו למצוא משקפי קריאה מוכנים בעלות שנעה בין 50 ש"ח ל - 200 ש"ח, אצלנו המחיר מתחיל ב - 20 ש"ח בלבד.

 

כיצד לבחור משקפי קריאה מוכנים?

 1. מספר מתאים - הכלל הראשון והחשוב ביותר בעת הבחירה, הוא למצוא את המספר המתאים עבורכם. בעת מדידת המשקפיים, קחו ספר, מגזין או עיתון וודאו כי הקריאה ברורה ונוחה. תוכלו לדעת כי המספר מתאים כאשר לא תצטרכו להרחיק את הספר אלא תחזיקו אותו בצורה טבעית.
 2. נוחות - שימו לב כי המשקפיים נוחים לכם. בדקו כי המשקפיים יושבים טוב באזור האזניים והאף, כי הם לא נופלים בתנוחת הקריאה המועדפת עליכם וכי הם לא חותכים, מעקצצים או מציקים באזורים שונים.
 3. צבע וסטייל - לבסוף, בחרו משקפיים שמתחברים לסטייל האישי שלכם.

 

 

0 תגובות

איך לבחור משקפי שמש לילדים? טיפים זהב

אין כמו לראות את המתוקים הקטנים שלנו ,מסתובבים עם משקפי שמש לילדים שמעניקים להם מראה חמוד, שובבי ומרענן.

קרא עוד
0 תגובות

משקפי שמש: מה חשוב לדעת לפני הקנייה

כמעט כולם אוהבים להרכיב משקפי שמש ומשקפי השמש באתר סליידר זמינים במגוון דגמים, עיצובים וצבעים, ובמחירים הזולים שלנו, כך תוכלו לרכוש כמה זוגות משקפיים שתרצו, שיתאימו לכל מצב ולכל סגנון לבוש או מצב רוח.

המחירים באתר יכולים לנוע בין מחירים נוחים עד נוחים במיוחד, תלוי בעיצובים, בחומרים והאם תבחרו משקפי שמש סטנדרטיים או דגמים מעוצבים. אפשרויות מסגרות עדשות משקפי השמש שלנו הן כמעט בלתי מוגבלות.

תכונות חיוניות

לא משנה איזה דגם של משקפי שמש תבחרו, תוכלו למצוא עדשות בכל הגוונים לחסימת קרני שמש בהתאם להעדפותיכם. חשוב להבין שאין כל קשר בין צפיפות צבע העדשות, כלומר, עדשות כהות או בהירות יותר, לבין קרינת שמש, ולקרינה אין השפעה משמעותית על גווני העדשות. 

לכן השיקול היחידי שלכם הוא איזו רמת הצללה אתם מבקשים שתהיה לעדשות משקפי השמש שלכם. 

לרוב משקפי השמש באתר סליידר יש עדשות שמאפשרות הגנה מספקת מקרינת השמש, אבל אם אינכם בטוחים כמה הגנת קרינה יספקו לכם המשקפיים שבחרתם, פשוט קנו כמה דגמים והשתמשו במשקפיים שהכי נוח לכם איתם. את שאר זוגות המשקפיים תוכלו לחלק במתנה.

דגמים משופרים

לנוחות רבה עוד יותר בעת הרכבת משקפי שמש שתמצאו באתר סליידר, חפשו סגנונות הכוללים ציפויים מתאימים לצורת הפנים שלכם, כי עם מגוון הסגנונות שתמצאו אצלנו תוכלו לבחור כל דגם שתרצו בהתאם לכל סוג פנים, ולהסתובב בחוץ ללא סנוור של השמש הישראלית הקופחת.

אפשרות נוספת היא לרכוש משקפי שמש עם עדשות חצי שקופות, שאפשר להרכיב גם בתוך הבית וגם בחוץ. דגמים אלו זמינים באתר והם נוחים ביותר לשימוש, אם אתם רוצים לשבת בבית כשהחלונות פתוחים והשמש נכנסת פנימה.

ואם אתם רוצים לחדש את המראה שלכם בכל פעם שאתם יוצאים החוצה

פשוט בחרו באתר סליידר כמה דגמים, סגנונות וצורות של משקפי שמש בצבעים שונים של מסגרות וסוגים שונים של עדשות, כך שתוכלו להתאים את הסגנון המועדף עליכם בכל פעם מחדש. 

כך, למשל, תוכלו למצוא עדשות חלקות ומבריקות כמו גם עדשות צבעוניות או חצי שקופות, בהתאמה ליציאה לבילוי בעיר במהלך היום או לבילוי בחיק הטבע.

בשורה התחתונה, סל הקניות שלכם ממתין לכם

משקפי שמש במגוון עשיר של דגמים ממתין לכם באתר סליידר, ותוכלו לבחור במהירות את הסגנונות שאתם אוהבים, להוסיף אותם לסל הקניות שלכם ולהמתין למשלוח. הוא בדרך. 

למרות שאם שומרים היטב על משקפי השמש שלכם ואינכם נוטים לאבד או לשבור אותם, תמיד טוב שיהיו לכם כמה זוגות משקפיים זמינים בהישג יד בכל מקום, בתיק, במכונית, במשרד, ובבית. כך שגם אם יצאתם מהבית עם משקפי שמש בסגנון אחד, וכעבור כמה שעות מתחשק לכם לשנות את המראה, הזוג הנוסף מוכן לשליפה ושימוש.

0 תגובות

5 מיתוסים שחייבים להעיף על משקפי קריאה מוכנים

האם המיתוסים הנפוצים על משקפי קריאה מוכנים הם נכונים מבוססים על עובדות או בדיות? בואו לבדוק בעצמכם את שפע הדגמים של משקפי הקריאה באתר סליידר, וקראו את העובדות הנכונות שמסתתרות מאחורי כל מיתוס.

 הראייה שלכם תחמיר עם הזמן אם תשתמשו במשקפי קריאה מוכנים

משקפי קריאה מוכנים הם פשוט אביזרי עזר לשיפור הראייה בקריאת טקסטים, והם לא יגרמו להחמרה בראייתכם. המספרים המופיעים בצד המשקפיים הם המספרים שקיבלתם מהאופטיקאי שלכם, והם פשוט עוזרים לכם לראות יותר טוב מקרוב. 

אם אתם מתחילים להזדקק למספרים גבוהים יותר בהמשך, אל תדאגו, זה פשוט אומר שאתם זקוקים למשקפיים חזקות יותר, כי עם הגיל, מתחיל להיות קשה יותר ויותר לראות מקרוב, ובמקרה זה אתם פשוט זקוקים למספר גבוה יותר, ממש כמו שהייתם זקוקים להחלפת המשקפיים אם הייתם קונים אותם בחנות אופטיקה.

 הרכבת משקפי קריאה מחזקת את העיניים

הרכבת משקפי קריאה מוכנים או במרשם מאפשרת לכם לראות יותר טוב טקסטים שאתם קוראים, או כשאתם עובדים על המחשב או קוראים מספרים וטקסטים בטלפון  החכם, אך אין להם השפעה על המרשם שלכם. 

אל תתבלבלו אם תשמעו שיש משקפי קריאה שיכולים לשפר את הראייה – זה לא יקרה, והעיניים שלכם לא יתחזקו לאורך הזמן. בשורה החתונה: משקפי קריאה מוכנים או במרשם אינם מרפאים בעיות ראייה, גם אם משתמשים בהם כל יום.

 ישיבה קרובה מדי מזיקה לעיניים

השמועה הזאת לא נכונה אפילו לפני שנות השישים, כשמכשירי הטלוויזיה פלטו רמות קלות של קרינה. היום, לטלוויזיות יש מיגון מתאים ולכן הקרינה אינה מהווה בעיה יותר. ישיבה מול הטלוויזיה למשך זמן רב מדי עלולה לגרום לכם לחוות אי נוחות, כמו לחץ על העיניים, גירוי או עיניים דומעות או יבשות. 

אם אתם מוצאים את עצמכם יושבים מול מכשירים דיגיטליים למשך פרקי זמן ממושכים, מומלץ לבחור באתר סליידר משקפי קריאה מוכנים שמתאימים לשימוש במחשב. כך או אחרת, המאמץ המופעל על העיניים אינו קשור לקרינה הנפלטת מהמסכים, אלא למאמץ של קריאת טקסטים דיגיטליים, ולכן חשוב לבחור את זוג המשקפיים המתאים.

 אכילת גזר היא אחת השיטות לשיפור הראייה

אכילת גזר לא תעזור לאף אדם שסובל מראייה ירודה, והגזר לא יכול להחזיר ראייה ברורה. יחד עם זאת, גזר מלא בחומרים מזינים הידועים כמסייעים בהגנה על העיניים, כמו ויטמין A, שידוע בהשפעתו על מניעת קטרקט והתנוונות מקולרית הקשורה לגיל.

 אם אתם רואים טוב, אינכם זקוקים לבדיקות עיניים שגרתיות

אם אתם מתנהלים בחייכם עם ראייה מעולה, זה נהדר! יחד עם זאת, לבעיות עיניים ובעיות ראייה רבות אין תסמינים, ולכן חשוב לבדוק את העיניים באופן קבוע אצל אופטומטריסט על מנת לוודא שהן עדיין בריאות, במיוחד בגילאים מתקדמים.

כשאתם נבדקים על ידי רופא העיניים, הוא סורק הרבה יותר מסתם בעיות ראייה. באמצעות בדיקות עיניים מקיפות רבות, ניתן לאתר מצבים בריאותיים כמו גידולים וסוכרת לפני שמופיעים תסמינים גופניים.

 

0 תגובות

משקפי קריאה לנשים: 3 סיבות לא להשקיע במשקפיים יקרים

משקפי הקריאה שלך אומרים עלייך הרבה. את משתמשת בהם כל יום ויום, והם חלק ממי שאת. הבעיה היא שהעלות היקרה של משקפי קריאה לנשים עשויה למנוע ממך לקנות כמה זוגות שתרצי כדי להתאים כל זוג משקפיים לכל מערכת לבוש, או סתם להחליף אותם מדי יום בהתאם למצב רוחך. 

כלומר, מעבר לחשיבות משקפי הקריאה לראיית טקסטים בצורה ברורה, הם עוזרים לך להיראות טוב. אז לפני שנתחיל להבין את הסיבות למה אין צורך לקנות משקפיים במחירים יקרים, שאלי את עצמך: איזה סוג משקפי קריאה לנשים יתאים לך?

יתרונות משקפי קריאה לנשים במחירים זולים

 • תוכלי לקנות משקפי קריאה רבים
 • תוכלי להניח זוג משקפיים בכל אחד מחדרי הבית.
 • יהיו לך משקפי "גיבוי" למקרה שזוג אחד נשבר.
 • תמיד יהיה לך זוג משקפיים איפשהו במכונית.
 • זהו פתרון מעולה אם את מאבדת או שוברת משקפיים ללא הרף.

בלי קשר ליתרונות הרבים, את מבינה שקניית משקפי קריאה לנשים בעלות נמוכה באתר סליידר הם פתרון הולם להימנעות מהשקעה גדולה על משקפיים יקרים. 

אם הפתרון הזה נשמע לך הולם, את צודקת

משקפי קריאה לנשים במחירים זולים מאפשרים לך לקנות כמה זוגות משקפיים שתרצי, ויתרון חשוב יותר הוא שאין את החשש מפני אובדן ההשקעה במקרה שהמשקפיים נשברים או אובדים, נכון? 

אז עכשיו, שאת מודעת ליתרונות המשמעותיים של קניית משקפי קריאה לנשים במחירים זולים, הגיע הזמן לבחור את המסגרת המתאימה לסוג הפנים שלך. הנה 3 סיבות חשובות לקניית משקפי קריאה לנשים במחירים זולים

את יכולה לבחור את המסגרת הייחודית שלך

משקפי קריאה לנשים באתר סליידר מציעים חוויית סגנון מותאמת אישית. רוב הסיכויים הם שתמצאי גם סגנונות מתאימים במבחר העשיר שלנו, מה שלא יתאפשר עם קניית משקפיים יקרים. את מוזמנת לבחור את הזוג המתאים לכל סגנון לבוש שלך.

אם למשל, יש לך פגישת עבודה חשובה, את יכולה להתאים משקפיים עם מסגרת שחורה, לבנה, כסופה או שקופה, בהתאמה אינדיבידואלית לסוג הפגישה שאליה את הולכת. יתרון זה יעניק לך חווית סגנון מעולה כמו שלא הייתה לך מעולם.

 לא בטוחה אם השיטה הזאת מתאימה לך?

משקפי קריאה לנשים בדגמים מוכנים מיוצרים בתבניות של משקפי קריאה במרשם, במספרים שונים, כך שתוכלי לבחור את משקפי הקריאה במספר הדרוש לך, ואפילו לבחור דגמים אחרים למקרה שהראייה שלך משתנה, בלי שתצטרכי ללכת שוב לאופטיקאי לבדיקת עיניים.

כל מה שאת צריכה זה לדעת מה המספר המתאים לך

עם מספר משקפי הקריאה שקיבלת מהאופטיקאי, את יכולה להיכנס לאתר סליידר, ולבחור את הדגם המתאים לך, בתהליך שלוקח חמש דקות. 

פשוט בחרי את המספר המתאים לך, את סגנון המשקפיים האהוב עלייך, את הכמות הדרושה לך, הוסיפי את המשקפיים לסל הקנייה, בחרי עוד כמה מוצרים שאת צריכה להתנהלות יומיומית, והמשלוח בדרך אלייך.

 

Set Descending Direction
פריטים 1 עד 9 מתוך 45 פרטים