חיפוש

יש לכם סיבות טובות (ובריאותיות) לקנות משקפי שמש זולים

משקפי שמש הם אביזרי אופנה נהדרים, אבל מה שחשוב יותר להבין הוא שיש להן חשיבות קיצונית הנוגעת לשמירה על בריאות טובה של העיניים. רופאים נותנים למטופלים שלהם שתי סיבות לצאת לשמש עם משקפי שמש: בריאות ונוחות.

מנקודת מבט בריאותית חשוב לשמור על העיניים מפני קרינת אור אולטרה סגול החודרת לאישונים ולעפעפיים. מנקודת המבט של הנוחות, חלק מהאנשים רגישים ביותר לבהירות ובוהק, ומשקפי שמש מגנים על עיניהם וממונעים פגיעה בראייה.

פריטי אפנה מסוגננים שמגנים על בריאות העיניים

משקפי שמש מגנים על העיניים מפני כוויות שמש כואבות ומסייעים בהאטת התפתחות קטרקט וניוון מקולרי. בנוסף, העור הסובב את העיניים, כולל העפעפיים, מועד ביותר לסיכון של סרטן העור. אז כן. בהחלט מומלץ להגן על העיניים מפני קרינת אולטרה סגול באמצעות משקפי שמש, ובכך אף למנוע את התפתחות סרטן העור באזור זה.

מנקודת המבט של הנוחות, משקפי שמש יעילות ביותר לחסימת זוהר הקרינה, וחלק מהדגמים מתאימים אף לשימוש במהלך משחקי ספורט בחוץ. הגולשים באתר סליידר רוכשים משקפי שמש כערובה הטובה ביותר להגנה על העיניים מפני קרינת אולטרה סגול, במיוחד כשהם מוצאים את הדגמים האהובים עליהם באתר בעלויות נמוכות.

כי אין באמת סיבה לקנות משקפי שמש יקרות

ההגנה על בריאות העין מתאפשרת בזכות העדשות הכהות, ובמקרים רבים, ההשפעה שיש למשקפי שמש יקרים, היא אותה השפעה שיש למשקפיים זולים.

נכון שגם כובעים רחבים יכולים לחסום חמישים אחוזים מחדירת קרינת אולטרה סגול לעיניים, אך המשקפיים מספקות הגנה רחבה יותר.

הגנה מפני אור כחול: גם בריאות וגם נוחות

חשיפה לטווח הארוך לחלק הכחול והסגול של הספקטרום הסולארי מעורבת בגורם סיכון לניוון מקולרי, במיוחד לאנשים שהם רגישים לשמש.

הבוהק של השמש מפריע לראייה נוחה וליכולת לראות בבירור, באמצעות פעולת המצמוץ, הנגרמת כתוצאה מהסנוור.

הסתגלות להשתקפות כהה

חשיפה של שעתיים או שלוש שעות לאור שמש בוהק עלולה לפגוע ביכולת העיניים להסתגל במהירות לרמות אור חשוכות יותר או לראייה בלילה, ובמצב זה, נהיגה לילית לאחר שהייה בשמש במשך רוב שעות היום ללא הגנה על העיניים, עלולה להיות מסוכנת ביותר.

לסיכום: טיפים להגנה על בריאות העיניים

אם עדיין לא הבנתם למה כדאי לכם לקנות משקפי שמש זולים, בואו נעשה סדר בעובדות עם טיפים שימחישו לכם את חשיבות רכישת משקפי שמש, ובכמויות.

מניעת חשיפה לקרינת אור אולטרה סגול. גם בימים בהם השמש אינה עוצמתית, וגם בתקופת החורף.

גם משקפי שמש זולים מציעים הגנה טובה. כל משקפי השמש חוסמים בין 99 למאה אחוזים מהקרינה, ללא קשר למחיר המשקפיים.

העדשות הכהות הן שמגנות על העיניים, ולא המחיר. משקפי שמש יקרות או זולות מורכבות מעדשות כהות, ושני הסוגים מגנים על העיניים. כך שאין סיבה אמיתית לקנות דווקא משקפיים יקרים.

ואם העדשות הן שחשובות לכם, קנו משקפיים עם עדשות אפורות. הן מפחיתות את עוצמת האור מבלי לשנות את גוון האובייקטים, ומאפשרים ראיית צבעים טבעיים ביותר.

ואל תשכחו להגן גם על בריאות העיניים של הילדים ובני הנוער. כי ברוב המקרים, הם מבלים יותר זמן בשמש מאשר מבוגרים.

מאמרים נוספים

מראות

סקירת מראות איפור הכי מגניבות

למרות שרוב הנשים משתמשות במראות קבועות כדי להתאפשר, מראות איפור קטנות שאפשר לקחת בתיק לכל מקום, חיוניות לנשים שמבקשות להיראות במיטבן תמיד. כך הן נראות

Read More »
משקפי קריאה

מחפשים משקפי קריאה זולים?

בעלות נמוכה, תוכלו למצוא באתר סליידר משקפי קריאה ולרכוש מספר זוגות במסגרות האהובות עליכם. משקפי קריאה לא צריכים לעלות הון, ואם מצאתם את הזוג האהוב

Read More »

לקוחות יקרים,
מינימום הזמנה מהאתר - 1000 ש"ח.

משלוחים לכל הארץ

דילוג לתוכן