מראות

מציג 1–15 מתוך 19 תוצאות

מראה עם תאורה, מסתובבת 360 מעלות

מראת איפור מוארת בעיצוב יוקרתי ומקצועי שמשלימה את חלל החדר. יש מסך מגע המאפשר להתאים אישית את נורות הלד והעוצמה של הבהירות וצבע התאורה, חם, טבעי ובלן. ניתן לסובב 360 מעלות, מה שהופך את המראה לכלי המושלם לשגרת האיפור היומית ולעיצוב השיער. המראה מגיעה מורכבת במלואה ופועלת על חשמל. המראה עבה באיכות אופטית כך שאין […]

580.00

צוות סליידר מציג מראות איפור שאנחנו חושבים שתאהבו. אתן מוזמנות לגלוש באתר ולבחור את המראה האהובה עליכן, או יותר נכון, במחירים האלה, תוכלו אפילו להזמין כמה מראות, שתוכלו להניח בכל מקום, בתיק, במשרד, בבית, ובמכונית.

בעמוד זה תוכלו למצוא את הדגמים הכי משוגעים (במובן הטוב) של מראות איפור, והמחירים שלנו מאפשרים לכם לנסות הכול, את כל הדגמים, הסוגים והצבעים.

יש לנו מבחר ענק של מראות, כך שתוכלו לבחור את המראה שהכי מתאימה לכם, ולהתרשם מביקורת גולשים שכבר השתכנעו לקנות בסליידר. כי אנחנו יודעים שנשים לא יכולות להסתפק במראה אחת שתישאר במקום אחד, ולכן העלינו לעמוד זה מגוון מראות איפור שנשים אוהבות.

מראות איפור כל כך מגניבות

אל תהססו לקנות את המראות האהובות עליכן, בסוגים שונים של בסיסים נשלפים ויציבים. אתן רוצות להיראות מדהים בכל מצב ולכן חשוב שתהיה לכן מראה מוכנה לשליפה בכל מקום. הן גם מתקפלות, כך שהן לא תופסות יותר מדי מקום.

תוכלו להשאיר מראה אחת במשרד כך שתוכלו להתאפר כשאתן יושבות ליד השולחן, לפני שאתן ממהרות לפגישה. אלו הם מוצרים נהדרים, והחברות שלכן יבקשו להשאיל מכן את המראות כל הזמן.